+90(312) 394 34 62 bilgi@moduled.com.tr

Vizyonumuz

Vizyonumuz; amaçlarımız doğrultusunda siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına gelişen teknolojinin sağladığı imkanlardan yararlanarak kendimizi geliştirmek, girişimci ve yeniliklere açık olan bir kuruluş olmaktır.Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en önem verdiğimiz konuların başında yer almaktadır. Sizin memnuniyetinizi sağlamak amacıyla hizmet kalitemizi arttırmak ve alabileceğiniz en kaliteli hizmeti size sunmak hedefimizdir.

 

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak kendimizi sürekli güncel tutmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda gerek yönetim kadromuz gerekse personel kadromuz belirli aralıklarla toplantılara, seminerlere ve eğitimlere katılmaktadır.

 

Dünyada meydana gelen teknik gelişmeler sayesinde size daha iyi hizmet vermenin yollarını öğrenmek ve buna en kısa sürede adapte olmak istiyoruz. Hizmetlerimizin güncelliğini yitirmesini ve size sağladığı katkının azalarak yok olmasını hiçbir zaman istemeyiz. Bu sebeple sizin gelişiminize destek ve yardımcı olmak için kurumumuzu sürekli yeniliyor ve güncelliyoruz. Hiçbir zaman geride kalmamak her zaman ileriyi hedeflemek istiyoruz.

 

Her yıl büyüme hedefimiz bulunmaktadır. Olduğu yerde sayan kurumların yok olmaya mahkum olduklarını biliyoruz. Bu nedenle gerek kurumumuzdaki personel sayımızı gerekse teknik ekipmanlarımızı güncellemeye ve nicel olarak büyütmeye devam ediyoruz. Girişimci ve yeniliklere açık bir kurum olarak hizmetlerimizin daha fazla olması ve daha fazla ihtiyaca cevap vermesini kurum olarak hedefliyoruz. Kendimize olduğu kadar siz değerli müşterilerimize de katkı sağlayacak her türlü gelişmelere ve yeniliklere açığız.

 

Olayları ve gelişmeleri dar bir perspektif yerine geniş bir açıyla gören ve düşünen bir kuruluş olarak her zaman zirveyi hedeflemekteyiz.

Moduled Elektronik , 2007 yılında yenilenebilir enerji teknolojilerinde kaliteli bir hizmet anlaşı ile faliyet göstermek üzere kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçi bir firmadır.

İLETİŞİMDE KAL